Primary Color

Secoundary Color

Layout Mode

Body Background style

Select Background ColorNieoceniona okazała się pomoc EastLang na każdym etapie naszego projektu, którego celem jest promowanie polskiej marki i jej udział w rynku ukraińskim - zaczynając od analizy tego rynku, poprzez kontakt z innymi firmami i udział w targach, aż do rozmów biznesowych z potencjalnymi odbiorcami. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i terminowość, bo dzięki temu ekspansja na wschód okazała się czymś realnym. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę!

Kasia Konkol
DAP

Współpracujemy z EastLang w zakresie ustnego tłumaczenia egzaminów z kwalifikacji wstępnej kat C i C+E. Wśród naszych klientów jest dużo osób rosyjskojęzycznych. To, że egzamin zdają prawie wszyscy mówi samo za siebie. Dostrzegam świetny kontakt tłumacza ze zdającymi egzamin jak i z komisją egzaminacyjną oraz perfekcyjne przygotowanie ze słownictwa specjalistycznego. Tłumacz przyjeżdża do naszej siedziby bardzo punktualnie, niezależnie czy o 7 rano czy o 15. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy!

ATC Grupa

Korzystamy z usług EastLang przy wprowadzaniu i adaptacji nowych pracowników. Zorganizowaliśmy także kurs języka polskiego dla naszych pracowników z Ukrainy i kurs języka ukraińskiego dla kadry funkcyjnej i zarządzającej. Inwestycja ta szybko się zwraca. Pracownicy popełniają mniej błędów, dlatego że od początku dokładnie zostały im wytłumaczone wszystkie szczegóły, co sprawia, że są bardziej efektywni. Komunikacja między nami stała się łatwiejsza, co zaowocowało bardzo dobrą atmosferą w pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i liczymy na dalszą współpracę.

Neuca

Współpracujemy z EastLang w zakresie tłumaczenia, oraz kompleksowej obsługi przyjeżdżających do Polski obcokrajowców. Poziom świadczonych usług tłumaczeniowych i związanych z asystą naszych gości oceniam jako bardzo wysoki. Firma EastLang sprawdziła się jako solidny i rzetelny partner we współpracy i organizacji szkoleń, spotkań biznesowych oraz wyjazdów typu incentive. Z przyjemnością polecam EastLang jako doskonałego partnera biznesowego!

Rafał Dymczyk
BalkanTravel