Primary Color

Secoundary Color

Layout Mode

Body Background style

Select Background Color

Tłumaczenia ustne

Eastlang posiada bogate doświadczenie w zakresie tłumaczeń ustnych, zarówno konsekutywnych, jak i symultanicznych. Dzięki profesjonalnym przekładom rozmów handlowych, spotkań i negocjacji w kraju i zagranicą, gwarantujemy naszym klientom najwyższy poziom komunikacji biznesowej.

- Tłumaczymy konferencje, wykłady, spotkania, prezentacje, rozmowy handlowe i szkolenia.
- Wykonujemy tłumaczenia w Polsce oraz za granicą.
- Oferujemy wsparcie językowe podczas procesu wdrożeniowego pracowników.
- Tłumaczymy różne szkolenia zawodowe oraz szkolenia BHP.
- Oferujemy wsparcie językowe na każdym etapie rekrutacji pracowników z za wschodniej granicy.Symultaniczne
Tłumaczenie symultaniczne lub konferencyjne oznacza, że wypowiedzi osoby mówiącej tłumaczone są równolegle bez potrzeby przerywania wypowiedzi mówcy. Technikę tę stosuje się głównie w trakcie międzynarodowych konferencji, kongresów i seminariów, tj. wszędzie tam, gdzie konieczne jest jednoczesne tłumaczenie ustne. Największą korzyścią związaną z tego rodzaju tłumaczeniem jest oszczędność czasu. Tłumaczenie symultaniczne wymaga użycia specjalnego sprzętu.
Konsekutywne
W tłumaczeniach konsekutywnych tłumacz przekłada krótkie fragmenty wypowiedzi mówiącego na wymagany język obcy stopniowo, z pewnym opóźnieniem. Tego rodzaju tłumaczenie jest najbardziej popularne i charakterystyczne dla spotkań biznesowych lub międzynarodowych negocjacji. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi profesjonalnych tłumaczy konsekutywnych na potrzeby wydarzeń biznesowych, szkoleń firmowych, rozmów konferencyjnych czy negocjacji telefonicznych.


Tłumaczenia ustne wyjazdowe
Czekają Państwa ważne negocjacje poza krajem? Wybierają się Państwo w zagraniczną podróż służbową? Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę tłumaczeniową w dowolnym miejscu i czasie. Nasi tłumacze ustni dojadą do wskazanej lokalizacji i zapewnią wykonanie tłumaczenia zgodnie z Państwa potrzebami, w tym również wieczorami i w weekendy.
Tłumaczenia ustne przez telefon
Potrzebują Państwo pilnie tłumacza ustnego, ale nie mogą sobie pozwolić na czekanie? Zapewniamy naszym klientom możliwość korzystania z usług tłumaczeń ustnych przez telefon lub za pośrednictwem innych kanałów komunikacyjnych.